Kalmia, doğal bir çok ürünü altın ve gümüş gibi değerli madenlerle kaplayarak kolye, küpe, bileklik gibi takılar ile süs eşyası halinde beğenilerinize sunmaktadır.

  • Bir çok özel bitkinin yapraklarının altın ve gümüş kaplanması ile oluşturulan doğal kolye, küpe, bileklik çeşitleri.
  • Sahil kıyılarına vuran deniz atı, deniz yıldızı gibi kurumuş canlıların altın ve gümüş kaplanması ile oluşturulan doğal kolye, küpe çeşitleri.
  • Deniz salyangozu, midye, istiridye, denizdişi gibi kabuklu yumuşakçaların deniz kıyılarına vuran kabuklarının altın ve gümüş kaplanması ile oluşturulan doğal kolye, küpe, bileklik çeşitleri.
  • Çeşitli özel taşların altın ve gümüş kaplanması ile oluşturulan doğal kolye, küpe, bileklik çeşitleri.
  • Dantel, gipür gibi el emeği ürünlerin altın ve gümüş kaplanması ile oluşturulan doğal kolye, küpe, bileklik çeşitleri.

 

Doğadan özenle toplanan ürünler kendine has özelliklerine göre çeşitli işlemlerden geçirilerek, kaplanabilir hale getirilir.

Kaplanan her ürün sıvıya dayanıklılık testi, darbeye dayanıklılık testi gibi aşamalardan geçirilir.

Test sonucu olumlu olan ürünler kategorilerine göre kolye, küpe, bileklik, süs eşyası yapılmak üzere toplama atölyesine gönderilir.

Burada ürünler zincir, özel taş, tüy gibi aksesuarlar eklenerek siz değerli müşterilerimizin kullanıma hazır hale getirilir.

Son olarak takı, aksesuar ve süs eşyası haline getirilen ürünlerimiz, özenle hazırlanmış KALMİA kutularında sevke hazır hale getirilerek beğenilerinize sunulur.

 

KALMİA, AR-GE garajını faaliyete sokmuştur. Hedefimiz her geçen gün ürün çeşitliliğimizi artırmak ve yeni ürünleri sizlere sunmaya devam etmektir.